Menu

Handeys Finanzen
Vođa tima i kontakt osoba

Cetin Basatik

Cetin Basatik

Generalni direktor
Telefon 056 203 30 50
cetin.basatik@handeys.ch

Busra Basatik

Busra Basatik

Zamenik direktora
Dipl. Finansijski savetnik IAF

Telefon 056 203 30 55
busra.basatik@handeys.ch

Zoe Weber

Zoe Weber

Finansijski Službenik
Telefon 056 203 30 57
zoe.weber@handeys.ch

Bernhard Sägesser

Bernhard Sägesser

Kreditni službenik
Telefon 056 203 30 50
bernhard.saegesser@handeys.ch

Bulent Cimen

Bulent Cimen

Kreditni službenik
Direktor filijale Cirih
Telephone 044 557 37 50
bulent.cimen@handeys.ch

Cagkan Basatik

Cagkan Basatik

Finansijski savetnik
Telefon 056 203 30 50
cagkan.basatik@handeys.ch

Angelo Salvatore

Angelo Salvatore

Šef odeljenja osiguranja
Telefon 056 203 30 54
angelo.salvatore@handeys.ch

Jeynane Sivathasan

Jeynane Sivathasan

Back office osiguranja
Telefon 056 203 30 50
jeynane.sivathasan@handeys.ch