Menu

Handeys Finanzen
Drejtuesi i ekipit & personi i kontaktit

Cetin Basatik

Cetin Basatik

Drejtor i Menaxhimit
Tel. 056 203 30 50
cetin.basatik@handeys.ch

Busra Basatik

Busra Basatik

Zëvëndës Drejtori i Menaxhimit
Dipl Këshilltar Financiar IAF

Tel 056 203 30 55
busra.basatik@handeys.ch

Zoe Weber

Zoe Weber

Financiere
Tel 056 203 30 57
zoe.weber@handeys.ch

Bernhard Sägesser

Bernhard Sägesser

Nënpunës kredie
Tel 056 203 30 50
bernhard.saegesser@handeys.ch

Bulent Cimen

Bulent Cimen

Nënpunës kredie
Menaxher dege Zurich
Tel 044 557 37 50
bulent.cimen@handeys.ch

Cagkan Basatik

Cagkan Basatik

Këshilltar financiar
Tel 056 203 30 50
cagkan.basatik@handeys.ch

Angelo Salvatore

Angelo Salvatore

Shefi i departamentit të sigurimeve
Tel 056 203 30 54
angelo.salvatore@handeys.ch

Jeynane Sivathasan

Jeynane Sivathasan

Sigurimet e zyrave të pasme
Tel 056 203 30 50
jeynane.sivathasan@handeys.ch

Zorica Marinkovic

Zorica Marinkovic

Konsulent sigurimesh
Tel 056 203 30 54
Zorica.marinkovic@handeys.ch

Muhammad Hajrullahu

Muhammad Hajrullahu

Konsulent sigurimesh
Tel 056 203 30 54
Muhamed.hajrullahu@handeys.ch

Luljeta Thaqi

Luljeta Thaqi

Nënpunës siguracioni
Tel 056 203 30 54
Luljeta.thaqi@handeys.ch